POZİTİF GÜNLER’İN POP YILDIZI JESSIE J MUHTEŞEM BİR KONSERLE HAYRANLARINI KARŞILADI‏

Published on Haziran 27th, 2012

Pozitif Live, Haziran ayının son haftasında 25-28 Haziran arası Küçükçiftlik Park’ta müzik dünyasının parlayan yıldızlarını “Pozitif Günler” kapsamında ağırlıyor. Bu sene ilk kez düzenlenen “Pozitif Günler” etkinlik serisinin pop yıldızı Jessie J, 9000 kişinin katıldığı muhteşem bir konserle Türk hayranlarını büyüledi. Jessie J öncesi sahne alan Multitap grubu müzikseverlere heyecan dolu dakikalar yaşatmayı başardı.

Asıl adı Jessica Ellen Cornish olan İngilizlerin en genç pop idolü haline gelen Jessie J, Pozitif Live tarafından düzenlenen Pozitif Günler kapsamında 26 Haziran Salı akşamı Küçükçiftlik Park’ta unutulmaz bir konser verdi. Türkiye’de ilk defa konser veren genç star, son yılların en aranan ismi haline gelmeyi başardı.

Konser açılışını ilk çıkış parçası Do It Like a Dude ile yapan dünyaca ünlü müzisyen, performansı boyunca en sevilen parçalarını sergiledi. Who Is Laughing Now, Rainbow, Stand Up, Never Too Much, Nobody’s Perfect, Who You Are, Mamma Knows Best, Laserlight parçalarıyla tüm müzikseverler unutulmaz dakikalar yaşadı.

Seyirciler arasından babasının kucağında konseri izleyen 6 yaşındaki hayranı Naz’ı alarak Price Tag şarkısını seslendirten Jessie J İstanbul konserinin finalini Domino parçası ile yaptı.

Etiketler: